ENERGIA ELEKTRYCZNA
ORAZ GAZ

DLA NASZYCH KLIENTÓW MAMY
DO ZAOFEROWANIA PRODUKT SPOT,
CZYLI ENERGIA Z GIEŁDY
PO ZMIENNEJ CENIE.

KORZYŚCI

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW ZUŻYCIA ENERGII I GAZU DZIĘKI ZAWIERANIU TRANSAKCJI KRÓTKOTERMINOWYCH

SPOT TO ENERGIA PO CENIE NOTOWANEJ NA TOWAROWEJ GIEŁDZIE ENERGII

ROZLICZENIA ODBYWAJĄ SIĘ NA PODSTAWIE RZECZYWISTEGO PROFILU ZUŻYCIA PRZEDSTAWIAJĄCEGO DOKŁADNE ILOŚCI ZUŻYTEJ ENERGII, W KAŻDEJ GODZINIE DOBY, A SUMA TYCH WARTOŚCI PREZENTOWANA JEST NA MIESIĘCZNEJ FAKTURZE

OFERTA SPOT UMOŻLIWIA KLIENTOWI KSZTAŁTOWANIE CENY ZAKUPU ENERGII ELEKTRYCZNEJ W OPARCIU O BIEŻĄCE NOTOWANIA. CENA DLA KAŻDEGO PUNKTU POBORU JEST UZUPEŁNIONA O GWARANTOWANY KOSZT SPREAD, KTÓRY ZŁOŻONY JEST ZE WSZYSTKICH AKTUALNYCH NA DZIEŃ PODPISANIA UMOWY CZĘŚCI SKŁADOWYCH ENERGII.

SPRZEDAŻ EE I GAZU

Zmiana dostawcy energii elektrycznej może zostać dokonana przez wszystkich użytkowników energii elektrycznej w Polsce – według obowiązujących zapisów ustawy z dnia 17 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne – Dz. U. z 2006 r. Nr 89, poz. 625 z późn. zm.

Propozycję zmiany sprzedawcy ee lub/i paliwa gazowego kierujemy do przedsiębiorców na terenie całego kraju.

Ofertę przygotowujemy w oparciu o szczegółowe dane dotyczące profilu prowadzonej działalności. Klienci otrzymują od nas kompleksowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

POSZUKUJESZ ATRAKCYJNEJ OFERTY NA ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ

PROWADZISZ MAŁĄ LUB ŚREDNIĄ FIRMĘ

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ W JAKI SPOSÓB MOŻESZ OSZCZĘDZAĆ ENERGIĘ I PŁACIĆ MNIEJ

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ A MY SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CIĄGU 48 GODZIN

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
ZA POMOCĄ PONIŻSZEGO FORMULARZA

    Informujemy, że podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane i administrowane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) przez Data Next Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 Łodzi w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.datanext.pl. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich udostępnienia uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Informujemy, iż przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i usunięcia swoich danych osobowych.